فراخوان
موضوعات داغ

فراخوان اعتراضی

فراخوان اعتراضی

🔴 بیانیه دانشجویان دانشگاه آزاد تبریز

با توجه به افزایش دوباره ۳۰۰ الی ۸۰۰ تومانی شهریه‌های ثابت و متغیر دانشگاه آزاد در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲ آن هم در مقطعی که فشارهای اقتصادی و معیشتی کمر دانشجویان را خم کرده،ما دانشجویان واحد تبریز به دانشجویان تمام واحدهای دیگر در کمپین اعتصاب و عدم پرداخت شهریه پیوسته و اعتراض خود را نسبت به این زورگویی و دزدی آشکار نشان می‌دهیم.

این افزایش شهریه در حالی رخ داده است که حتی امکانات حداقلی دانشگاه وجود نداشته و مشکلات دانشگاه روز به روز روی هم انباشته می‌شوند؛تا به امروز هیچ‌یک از مسئولان دانشگاه واکنشی به اعتراض‌ها نسبت به این مشکلات نشان نداده و اقدامی در جهت رفع آنها انجام نمی‌دهند.

کل دغدغه حراست دانشگاه محدود به پوشش و حجاب شده و به بدترین شکل ممکن به دانشجویان بی‌احترامی و توهین می‌کنند.سلف غذاخوری دانشگاه را تعطیل و از سرویس خارج کرده‌اید تا دانشجو بجای تهیه غذای باکیفیت و کم‌هزینه مجبور به خرید غذا از بوفه‌ها شود تا بلکه درآمدی برای آقایان باشد.وضعیت اتوبوس‌های فرسوده دانشگاه نیازی به توضیح ندارد!
وضعیت نظافت کل دانشگاه و بخصوص سرویس‌های بهداشتی افتضاح است؛بطوریکه بوی نامطبوع کل فضای سالن‌ها را فرا گرفته!
ساختمان‌های فرسوده دانشکده‌ها با وجود اخطارهای داده شده در رابطه با ناایمن بودن آنها،ایمن‌سازی و بازسازی نشده‌اند!!
و ده‌ها مشکل دیگر …

قشر آگاه دانشجویی هرگز مقابل این زورگویی و ظلم سکوت نخواهد کرد.لذا در جهت اعتراض به افزایش شهریه‌ها و مشکلات بی‌شمار دانشگاه تصمیم به تحصن و تجمع اعتراضی مقابل ساختمان اداری گرفته‌ایم تا رو در رو و بدون واسطه در برابر ریاست دانشگاه مشکلات و خواسته‌های خود را بیان کنیم.

🚨زمان: چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ساعت ۱۱:۳۰

🚨مکان: تجمع مقابل دانشکده علامه‌جعفری سپس حرکت به سمت ساختمان اداری

زن زندگی ازادی

مهسا امینی

نوشته های مشابه